Gencal Kardeşler Hakkında

Firmamız GENCAL ELEKTİRİK 1976 yılında Mustafa ve Mehmet Gencal ortaklığı ile kurulmuştur.
1994 yılında GENCAL KARDEŞLER ELEKTİRİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. unvanı ile ticari hayatına devam etmekte olup, ilk yönetimsel değişikliğini 2001 yılında Yönetim Kurulu Başkanlığına Abdullah Gencal’ı getirerek faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamız 2010 yılından beri Nilüfer İlçesi, Çalı Yolu Üzerinde, Bursa Küçük Sanayi Sitesinin karşısında 2000 m² kapalı alan ve deneyimli kadrosu ile Elektrik tesisat taahhüt, Elektrik Mühendisliği, Proje, Bina Otomasyonu, Yüksek Gerilim Trafo uygulama ve İşletme Sorumluluğu alanlarında hizmet vermektedir.

Bulunduğu sektörlerdeki gelişmeleri yakından takip ederek yeni teknolojileri müşterilerinin hizmetine sunan şirketimiz sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile müşteri
memnuniyeti ve güvenini gerçek sermaye sayarak kaliteden ödün vermeden, “Mükemmelin İzinde” anlayışıyla hizmet vermektedir. Şirketimizin hem ticaret hem de hizmet alanındaki tecrübesi dolayısıyla, saygın ve büyük şirketlerle uzun yıllara dayanan iş ortaklığı mevcuttur. Günümüzde müşteri ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda faaliyet alanlarını genişleten firmamız, Dünya standartlarına uygun gerçekleştirdiği projeleri, üretim ve uygulamalarıyla yurt içinde pek çok projeye imza atmıştır.

Tecrübemiz ve başarılarımızla sektördeki haklı yerimizi almış bulunmaktayız.
Saygılarımızla

  • Üçevler Mahallesi Ahıska Caddesi No: 141/A Nilüfer / BURSA - 0224 441 62 06 - info@gencalkardesler.com.tr